Tobiasz Milewski

W sierpniu tego roku nasze szczęśliwe życie się rozpadło.

U naszego 9-miesięcznego synka Tobiasza zdiagnozowano W Centrum Zdrowia Dziecka bardzo rzadkiego guza piramidy kości skroniowej – HEMANGIOPERICYTOMA. Po konsultacji i wykonanych badaniach genetycznych próbki guza w klinice w Niemczech okazało się że synek musi się zmierzyć z jeszcze groźniejszym przeciwnikiem jakim jest MIĘSAK EWINGA.

Kiedy synek skończył 7 miesięcy zaniepokoiło nas, że nie domykał prawego oczka gdy płakał, ale nawet nie przypuszczaliśmy, że diagnoza będzie tak miażdżąca dla nas. Tu zaczęło się poszukiwanie przyczyny. Na początku od lekarzy usłyszeliśmy, że jest to porażenie nerwu twarzowego po przebytym zapaleniu ucha. Niestety po kilku sesjach rehabilitacji nic się nie poprawiło i zrobiono synowi tomografię i wtedy dowiedzieliśmy się że u naszego synka w głowie czai się guz. Przewieziono nas do Centrum Zdrowia Dziecka i tu wykonano rezonans magnetyczny i biopsję guza. Po tych badaniach poinformowano nas że guz na obecną chwilę jest nieoperacyjny dlatego Tobiaszek jest poddawany chemioterapii która osłabia jego malutki organizm.

To początek jego drogi do zdrowia a już dziś wiemy że 3 cykle chemioterapii nie zadziałały i jest progresja guza. Nowotwór z którym walczy nasz synek (mięsak Ewinga) jest bardzo rzadkim nowotworem występującym u tak małych dzieci dlatego jest mało informacji na temat przebiegu leczenia. W tej sytuacji onkolodzy nie potrafią określić jak długo będzie trwało leczenie i z jakimi skutkami ubocznymi przyjdzie nam się zmierzyć.

Tobiaszek rozpoczął kolejny cykl chemioterapii która jest ułożona specjalnie dla niego. Mamy nadzieję że to leczenie przyniesie dobre skutki i guz zacznie się zmniejszać.

Wesprzyj Tobiasza

Pomóc Tobiaszowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja DAJ ŻYĆ

BNP Paribas

43 1600 1462 1853 9662 6000 0004

Tytułem: “ pomoc dla Tobiasz Milewski”

jeśli jako darczyńca chcesz zostac anonimowy dopisz  w tytule  przelewu „darczyńca anonimowy „

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Tobiasz:

Fundacja DAJ ŻYĆ

PL43 1600 1462 1853 9662 6000 0004

SWIFT: PPABPLPKXXX

BNP Paribas

Title: “Help for Tobiasz Milewski”

Każda złotówka się liczy.

Przelewy błyskawiczne:   

Tobiaszowi można też pomóc poprzesz szybką wpłatę:

PLN

Masz pytania?

Odpowiadamy tak szybko jak to możliwe. Wyślij wiadomość, a na pewno się do Ciebie odezwiemy i postaramy się pomóc.